Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej

Wyniki rekrutacji 2020/2021

Wyniki rekrutacji w formie listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych oraz przyjętych i nieprzyjętych mogą być podane do publicznej wiadomości także na stronach internetowych szkół czy placówek.

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. poz. 493).

Komisja rekrutacyjna zweryfikowała wnioski, które wpłynęły do szkoły. Wszystkie wnioski rozpatrzono pozytywnie.

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

-PIĘCIOLATKI-  w SZKOLE PODSTAWOWEJ w RUDZIE TALUBSKIEJ

ROK SZKOLNY 2020/2021

  1. Franciszek Kucharski
  2. Szymon Korgol
  3. Antoni Mądry
  4. Mikołaj Matysiak
  5. Marcel Parzyszek
  6. Łucja Paśnik
  7. Maja Talarek
  8. Aniela Walicki
  9. Jan Wołowicz
  10. Amelia Wieczorkiewicz Wiśniewska
  11. Wojciech Zając
  12. Marek Zięcina

 

 

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

- SZEŚCIOLATKI -  w SZKOLE PODSTAWOWEJ w RUDZIE TALUBSKIEJ

ROK SZKOLNY 2020/2021

  1. Jakub Chmiel
  2. Amelia Łazarczyk
  3. Patrycja Marszałek
  4. Filip Matysiak
  5. Jakub Matysiak
  6. Kacper Mądry
  7. Alicja Paziewska
  8. Franciszek Paziewski
  9. Miłosz Paziewski
  10. Zuzanna Pietrzak
  11. Julita Pyza-Poszytek
  12. Natalia Rychlik
  13. Oliwia Siarkiewicz
  14. Mikołaj Wolski
  15. Alan Aleksander Król
  16. Przemysław Król
  17. Oskar Jeżewski
  18. Nadia Beata Gładysz
  19. Natan Fronczyk
  20. Marcin Ducki
  21. Szymon Cichecki
  22. Piotr Ciastko
  23. Gabriela Wołowicz
  24. Maja Grasiak
  25. Gabriela Wróbel
  26. Mateusz Gładysz
  27. Ksawery Szczegot
  28. Alan Domarecki

 LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY I

w SZKOLE PODSTAWOWEJ w RUDZIE TALUBSKIEJ

ROK SZKOLNY 2020/2021 

  1. Mikołaj Buła
  2. Michalina Buława
  3. Michał Buława
  4. Maria Dobrowolska
  5. Natalia Dziak
  6. Maja Fronczyk
  7. Wojciech Głaszczka
  8. Michalina Gniadek
  9. Gabriela Górka
  10. Lena Janiec
  11. Emil Kisiel
  12. Franciszek Klach
  13. Natalia Korycka
  14. Mikołaj Korycki
  15. Maja Kowalik
  16. Igor Łuczyński
  17. Szymon Metera
  18. Urszula Miszta
  19. Anna Mućko
  20. Bartłomiej Ochnik
  21. Patryk Rybakiewicz
  22. Alicja Stoń
  23. Julia Sztylka
  24. Antoni Walenda
  25. Emilia Włodarczyk
  26. Szymon Zając

 

 

Z poważaniem
Katarzyna Lis
Dyrektor Szkoły Podstawowej  im. ks. Bronisława Markiewicza w Rudzie Talubskiej

godlo

Nasz Patron

Kontakt

Szkoła Podstawowa
im. ks. Bronisława Markiewicza
w Rudzie Talubskiej
Akacjowa 10,
08-400 Ruda Talubska

tel: 25 753 17 97

e-mail: gimrudatalubska@pro.onet.pl  sprudatalubska@garwolin-gmina.pl

Pliki do pobrania

Nauka zdalna- ogłoszenia i informacje

Numer konta

Numer konta do zapłaty za obiad w Szkole Podstawowej w Rudzie Talubskiej

13 9210 0008 0009 8007 2000 0050

DKMS

Odwiedziło nas

242738
Today
Yesterday
This Week
Last Week
All days
82
282
364
48845
242738

Your IP: 34.236.245.255
2020-10-26 04:37

Rachunek bankowy

Bank Spółdzielczy w Garwolinie

27 9210 0008 0016 6575 2000 0010

(wpłaty na Fundusz Rady Rodziców - 40 zł za jedno dziecko, 50 zł za więcej niż jedno)

Biuletyn sześciolatka